Ročník 2015

V dňoch 19. až 21. júna 2015 sme na pláži v Hrabovskej doline odštartovali náš pilotný projekt 1. predajnej výstavy stanov na Slovensku s názvom Stanuj s nami na Liptove.

Adam Sport team sa chopil tejto výzvy uskutočniť takúto výstavu ako prvý zo Slovákov takpovediac od podlahy a zorganizoval všetko ako sa patrí, do posledných detailov. Našou základnou myšlienkou výstavy je priblížiť a ukázať ľuďom postavené stany v skutočnej veľkosti, aby sa nestalo, že si stany zakúpite s pocitom kúpy: “Mačky vo vreci”.

Navyše, na výstave sa dal kúpiť každý kúsok za naozaj lákavú cenu, ktorú skutočne nikde inde nedostanete. Celú výstavu tvorilo približne 40 stanov – od maličkých plážových stanov až po 8 miestne rodinné stany.

 

Tohtoročné horúce novinky, samozrejme aj niektoré expedičné chuťovky pri ktorých nám doslova pookrialo srdce. Vyberali sme svedomite od našich overených outdoorových značiek, ktoré sú v tomto špičkou vo svojom obore – Coleman, Husky, MSR,Trimm, Hannah, Zajo a aj cenovo dostupná úroveň stanov pre letné kempy a festivaly High Peak a Spokey.

DSC_1535
DSC_1610
DSC_1616
Back to top