Stany Colemann

1. FastPitch™ Air nafukovacie stany

okruhlystanZabudnite na zdĺhavé stavanie vášho rodinného stanu. S novými nafukovacími stanmi Valdes to teraz hravo zvládnete sami a rýchlejšie, ako by ste čakali. S pomocou pumpy, ktorá je súčásťou balenia, nafúknete postupne jednotlivé vzduchové válce až do tlaku 7 PSI. To umožňuje vysokotlakový ventil, ktorý sa jednoducho ovláda.

Postavené za pár minút. Stan Valdes môžete vďaka unikátnej technológií Coleman® FastPitch™ Air ľahko postaviť aj rozložiť. Ľahkú a rýchlu stavbu zvládne jeden človek. Vysokotlakový ventil pre ľahké nafúknutie a vyfúknutie. Nafukovacie valce vyrobené zo silného a odolného TPU materiálu sú chránené obalom z polyethylénu. Nafukovacie valce môžu byť v prípade poškodenia vymenené.

3 KROKY PRI NAFUKOVANÍ:
Krok 1: Zatlačte na kolík s pružinou uprostred ventilu a uvolnite ho. Kolík musí byť vo fáze nafukovania povytiahnutý.
Krok 2: Nafúknite valec pomocou priloženej pumpy s manometrem na požadovaný tlak 7PSI.
Krok 3: Zašróbujte uzáver ventilu
2 KROKY PRI VYFUKOVANÍ:
Krok 1: Odšróbujte uzáver ventilu.
Krok 2: Zatlačte na kolík s pružinou pre otvorenie ventilu. Kolík musí byť pre úplné vyfúknutie zatlačený.

2. Rodinné

nafukRodinné stany patria k vlajkovej lodi značky Coleman®. Preto se snažíme každý rok prichádzať s inováciami, ktoré vás potešia. Rodinné stany majú veľmi pevnú konštrukciu, ktorá odolává vetru až do rýchlosti 65 km/h. Konštrukcia býva buď laminátová, alebo u priestorných kabínových stanov z ocele.

Rodinné stany sú veľmi priestorné, s množstvom vreciek a veľkými oknami, ktoré presvetlia stan. Veľkým benefitom je dokonalé odvetrávanie, možnosť pripojiť prístavok alebo prepojitelnú spálňu. Vyberie si naozaj každý!

BLACKOUT BEDROOMS™ – blocks daylight

Patentovaná technológia Coleman® BlackOut Bedrooms™ prináša revolučný prístup k spaniu v stane. Je ideálny pre rodičov, deti alebo kohokoľvek, kto je citlivý na denné svetlo. Špeciálna úprava materiálu stanu blokuje 99% denného svitu, takže môžete ísť spať skôr či vstávať neskôr.

HINGED DOOR – rýchly a jednoduchý vstup do stanu

hinged_door

Patentovaná technológia Coleman® Hinged Door uľahčuje vstup do vášho stanu vďaka dverám na pántoch. Ich ľahké otváranie a zatváranie navodzuje pocit skutočného domova.

Dvere na pántoch sú ideálne pre rodinu či väčšiu skupinu ľudí, kedy sa s dverami často manipuluje. Odpadá tak opakované a v noci hlučné oteváranie a zapínanie zipu. Stan sa tak stáva jednoduchšie prístupným, užívateľsky príjemným a vzhľadovo zaujímavým.

 

3. Outdoor stany

stan_malyAk hľadáte ľahko postaviteľné a maximálne spoľahlivé stany na krátke výlety do prírody, kempu, či na festivaly, tak si určite vyberiete zo širokej ponuky stanov v kategórií Outdoor.

Všetky modely v tejto kategórií sa vyznačujú špeciálnou úpravou UV GUARD™ zabraňujúcou prenikaniu nebezpečného UV žiarenia a degradácií látky tropika.
Či už si vyberiete klasickú kopulovú konštrukciu alebo priestornú tunelovú, tak sa môžete spoľahnúť na kvalitu značky Coleman®.

 

4. Adventure stany

na_kopci

Stany Coleman® z kategórie Adventure sú určené tým najodvážnejším turistom, ktorí idú daleko, vysoko a na dlhú dobu, často mimo dosah civilizácie. Stan musí odolať prívalu dažďa, prežiť silný vietor, ale zároveň aj byť čo najľahší do ruksaku. To je možné vďaka použitiu najlepších materiálov a ich precíznemu spracovaniu. Použitá špičková technológia UV GUARD™ zabraňuje degradácií látky vplivom slnečného žiarenia.

 

5. Párty stany a prístrešky

partystan

Prístrešky Coleman sú ideálne na usporiadanie rôznych akcií v prírode, alebo v záhrade. Sú vhodné na pikniky, grilovanie, hudobné festivaly, športové akcie na plážach a podobné aktivity v exteriéri.

Prístrešky sú jednoducho postaviteľné a praktické. Môžete si rozšíriť svoj obytný priestor v kempingu s týmito výrobkami a doplnkami, ktoré k nim dodávame.

 

 

Technológie

loga 

BLACKOUT BEDROOMS™ – blocks daylight

Patentovaná technológia Coleman® BlackOut Bedrooms™ prináša revolučný prístup k spaniu v stane. Je ideálny pre rodičov, deti alebo kohokoľvek, kto je citlivý na denné svetlo. Špeciálna úprava materiálu stanu blokuje 99% denného svitu, takže môžete ísť spať skôr či vstávať neskôr.

Extra Large Bedrooms

Spálne s patentovanou technológiou Coleman® BlackOut Bedrooms™ sú priestornejšie, ako běžné spálne.***Pohodlne pojmú širšie Coleman® nafukovacie matrace pre dve osoby a poskytujú tak väčší priestor pre príjemné trávenie času vnútri stanu a bezproblémové spanie.

CLIMATE CONTROL – ovládanie teploty

Udržujte vo svojej spálni až o 5°C nižšiu teplotu cez deň a o 1°C vyššiu teplotu cez noc vďaka patentovanej technológií Coleman® BlackOut Bedrooms™. **Špeciálna úprava materiálu stanu pomáha uchovávať slnečnú energiu na povrchu tropika a udržať tak v stane príjemnú teplotu.

Fire Retardant – bezpečnosť na prvom mieste

Všetky prístrešky Coleman® majú samozhasujúcuúpravu. Táto úprava potlačí horenietkaniny po odstránení zdroju plamena, čím dává možnosť úniku v prípade ohrozenia života.

UV Guard™ ochranná vrstvaColeman® 

UVGuard™ ochranná vrstva zabraňuje degradácií tkaniny vplivom škodlivého UV žiarenia a zároveň pred týmito lúčami chráni osoby pod prístreškom. Tento ochranný vpliv bol potvrdený niekoľkými nezávislými laboratórnymi testami. Vďaka UV Guard™ ste chránený až do hodnoty UV 50 a predĺžená je aj životnosť látky prístrešku.

WeatherTec™ 3000/4000 – nepremokavý systém

Nepremokavosť stanu je meraná podľa vodného stĺpca. Látka stanu s vodným stĺpcom 3000mm/4000mm by mala vydržať nepremokavá pod tlakem vody do výšky 3m/4m* až prepustí prvé 3 kvapky. Ministerstvo obrany Veľkej Británie klasifikuje vodný stĺpec s hodnotou 800mm ako nepremokavý. U podrážok stanov Coleman® používame polyethylen (PE), ktorý je relativne ťažký ale poskytuje zaručenú nepremokavosť, u ktorej sa vodný stĺpec neuvádza. PE podrážky sú ideálne pre rodinné a outdoorové stany, u ktorých nieje požadované maximálne odľahčenie.

Rip Stop – odolnosť voči natrhnutiu a rozpáraniu

Rip Stop materiál je špeciálne upletená látka s vyššou pevnosťou a mechanickou odolnosťou voči natrhnutiu a rozpáraniu. Do vlákien so štandardnou silou sú počas výroby zapletené v pravidelných rozostupoch do kríža zosilnené vlákna.

HINGED DOOR – rýchly a jednoduchý vstup do stanu

Patentovaná technológia Coleman® Hinged Door uľahčuje vstup do vášho stanu vďaka dverám na pántoch. Ich ľahké otváranie a zatváranie navodzuje pocit skutočného domova. Dvere na pántoch sú ideálne pre rodinu či väčšiu skupinu ľudí, kedy sa s dverami často manipuluje. Odpadá tak opakované a v noci hlučné oteváranie a zapínanie zipu. Stan sa tak stáva jednoduchšie prístupným, užívateľsky príjemným a vzhľadovo zaujímavým.

Back to top