LOAP STANY A PRÍSLUŠENSTVO

Stany

Stan a kolíky baľte vždy iba suché, očistené. Stan po zbalení skladujte na dobre vetranom mieste. Ideálne je vybrať stan z obalu. Tyčky a kolíky skladujte oddelene a tyčky majte vždy zložené.

Škvrny a nečistoty odstráňte kefkou alebo roztokom mydlovej vody. Nepoužívajte pracie prášky, ktoré môžu narušiť vodeodolnú vrstvu materiálu. Dodržiavajte pokyny výrobcu o spôsobe čistenia, inak môže dôjsť k poškodeniu výrobku.

Spacáky

Spací vak po každom použití rozopnite a vyvetrajte. Používajte vložku do spacieho vaku, predľžite ňou jeho životnosť. Mierne nečistoty odstránte hubkou namočenou v teplom roztoku mydlovej vody. Silne zašpinený spacák operte v práčke podľa odporúčaní na etikete a používajte prípravok na to určený.

Chemické čistenie sa neodporúča.

Karimatka

Nafukovacie matrace skladujte s otvoreným ventilom na suchom a dobre vetranom mieste a nevystavujte ich slnečným miestam. Nečistoty odstránte kefkou a odporúčaným prípravkom. Zabránte kontaktu matracu s olejmi, chemikáliami, repelentami a opalovacími prípravkami.

 

Materiály

17POLYPLUS je vysoko kvalitná termoizolačná náplň z dutého vlákna so skvelou úrovňou tzv. „loftu“ – nadýchanosti. Náplň s technologiou POLYPLUS chráni i pri vysokej úrovni vzdušnej vlhkosti, a preto sa využíva. Mäkkosť a hebkosť podobnú periu získava materiál vďaka vláknam zo silikonizovaného 100% polyesteru. Spacíe vaky s náplňou POLYPLUS sa ľahko udržujú a veľmi rýchlo schnú. Ďalšou prednosťou náplne je vynikajúca tvarová pamäť, ktorá po stlačení rýchlo vracia spaciemu vaku jeho pôvodný objem.
13THERMOLITE QUALLO je vysoko kvalitná výplň do spacích vakov špeciálne vyvinutá tak, aby pri minimálnej hmotnosti materiálu zaistila maximálne termoizolačné vlastnosti porovnateľné s perím. THERMOLITE QUALLO je patentované sedemkanálikové vlákno firmy DuPont s antialergénnou úpravou. Je ich možné prať v práčke.
13THERMOLITE EXTRA je vysoko kvalitná výplň vyvinutá špeciálne pre použití v extrémne nízkych teplotách pri zachovaní minimálnej hmotnosti materiálu. Termoizolačná výplň s technologiou THERMOLITE EXTRA je zmesou troch druhov pružných špirálových dutých vláken s vysokou tvarovou pamäťou. Duté vlákna majú vďaka kvalitnému prevedeniu aj dlhú životnosť.

 

Back to top