BUFF

Materiál a technológie

FASTWICK                

Veľmi ľahký, rýchlo schnúci polyesterový materiál vhodný pre letné aktivity.

Zloženie:100%polyester

 

FASTWICKTHERMO 

Tento polyesterový rýchloschnúci materiál je pohodlný a umožní Vám si vychutnať pohodu sucha.

Zloženie:100%polyester

 

 

 

STRETCHCONTORL
Skvelý materiál pre výrobu ochranného, ale pohodlného oblečenia. Odolný a zároveň veľmi pohodlný vďaka svojej elastickosti zaručuje absolutnú slobodu pohybu bez obmedzenia. Je priedušný a vodoodpudivý.                                                                                                   Zloženie: 78% polyamid, 12% elastan, 10% polyester

 

 

ECO_ACTIVE

Materiál vyrobený z recyklovaných plastových obalov, ako sú  PET flaše. Eco-Active je ľahký, priedušný a veľmi príjemný materiál na dotyk podobný bavlne. Ideálny pre outdoorové aktivity.

Zloženie: 100% polyester

 

                                                       Ultra Light Performance

Ultra Light Performance je vetruzdorný, vodoodpudivý, ripstopový materiál. Vďaka svojej nízkej váhe sa používa u dobre zbaliteľného oblečenia, napr. u bundy.

Zloženie: 100% polyester

 

                                                       COOLMAX®

Špeciálne štvorkanálové vlákno tvorí transportný systém pre odvod vlhkosti od pokožky. Vďaka tomuto procesu se vlhkosť odparuje rýchlejšie, efektívnejšie Vás ochladzuje a udržuje v správnej teplotnej pohode.

Zloženie 100% polyester

 

                                                        2.5 ENGINEERED PERFORMANCE SMOOTH.

2.5 Engineered Performance Smooth je vetruzdorný laminovaný materiál s dobrou priedušnosťou. Zároveň Vás zahreje, keď to potrebujete, vďaka svojmu jemnému vnútornému povrchu. Je strečový a jemný na dotyk.

Zloženie 100% polyester; Membrána: 100% PU

 

                                                       TANDER.

Tander je ideálny pre volnočasové a športové oblečenie. Je veľmi pohodlný a odolný. Okrem týchto vlastností je aj priedušný a vodoodpudivý.  Oblečenie vyrobené z týchto materiálov je vhodné pre bežné nosenie, ale nesklame ani na výlete do prírody.

Zloženie: 60% polyamid, 40% polyester

 

                                                       SOT – SWEAT OUT TECHNOLOGY.

SOT je extrémne priedušný a pohodlný high-tech materiál. Pot a vlhkosť odvádza na povrch odevu, kde se rýchlo odparuje. V praxi to znamená, že na sebe máte suchý a na pocit chladný materiál i vo vysokých teplotách a zvýšenej vlhkosti.

Zloženie: 100% polyester

 

                                                       THERMPLASH.

Thermplash je jemný, teplý materiál, vhodný pre výrobu voľnočasového oblečenia, používaný pri náročných aktivitách, akou sú treking alebo turistika. Vďaka jeho tepelným vlastnostiam udrží Vaše telo v teple aj chladnom počasí.

Zloženie: 100% polyester

 

                                                        FIT BALANCE.

Fit balance je technický materiál vyvinutý pre potreby extrémných športvcov. Je veľmi priedušný, rýchloschnúci, antimikrobakteriálny a odolný proti žmolkovaniu a zatrhnutiu. Vďaka svojej vysokej elasticite je ideálny pre tesne padnúce  oblečenie.

Zloženie: 95% polyester, 5% elastan

 

                                                       SILVERPLUS®.

Telesná vlhkosť a teplo spôsobuje množenie baktérií, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach oblečenia. Technologie Silverplus® je založená na aplikácií iontov striebra do materiálu a tak množení baktérií v týchto podmienkach zabraňuje. Úprava Silverplus® dobre odoláva praniu a nenarušuje prirodzenú rovnováhu pokožky.

 

                                                       DRIRELEASE®

javascript:void(0)Unikátny patentovaný mix syntetických a prírodných vlákien v priadzi Drirelease® urýchľuje proces uvoľňovania vlhkosti z tohto materiálu. Namiesto obyčajného rozptýlenia vlhkosti v materiále, Drirelease® vylučuje vlhkosť na povrch materiálu a tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie. V kombinácií technológií FreshGuard® zaisťuje dobrú ochranu proti pachu.

Zloženie: 91% polyester, 9% bavlna

 

VUELTA BY CARVICO

Vuelta je technický strečový materiál, ktorý je výnimočne príjemný na dotyk. Jeho izolačné schopnosti v kombinacií s jeho priedušnosťou ho predurčujú pre použitie v oblečení, u ktorého sú dobrá priedušnosť a sloboda pohybu nenahraditeľná.  Bol certifikovaný ako Lycra® Sport: to zaručuje dobrú schopnosť predĺženiu a perfektné prispôsobenie se telu. K tomu poskytuje excelentnú ochranu proti UV žiareniu a výnimočnú odolnosť proti žmolkovaniu a oderu, čo zaručuje dlhú životnosť.

Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan

Back to top