0

Obľúbené festivaly pod stanom

Obľúbené festivaly pod stanom

 

Užívajte si obľúbené letné festivaly. Vychutnajte si ich jedinečnú atmosféru a čaro strávené s priateľmi. Aby ste si mohli užívať tie najlepšie zážitky, potrebujte tiež kvalitný odpočinok. Po dlhej noci si môžete ísť odpočinúť do obľúbeného stanového mestečka. Máme pre vás prehľad možnosti stanovania na obľúbených ale aj menej známych festivaloch.

Jamrock  3. – 5.6. Žamberk

Ponúka ubytovanie v stanovom mestečku za 50 Kč. Príjemný a obľúbený festival v Čechách.

Nova Rock  9. – 12.6. Pannonia Fields

Jeden z najobľúbenejších festivalov sa uskutoční len kúsok za našimi hranicami. Môžete si vychutnávať stanové mestečko, aké inde sotva zažijete. Ekológia je tu na prvom mieste. V rámci stanového mestečka existuje recyklácia, a zelená alternatíva je tu na každom kroku.

Pohoda festival 7. – 9.7. Trenčín

TOP 7 festivalov sveta. Tu môžete mať maximálne očakávania. Nie je tomu inak ani v stanovom mestečku. V rámci festivalu máte možnosť  ubytovať sa v stavom hotely. Napríklad stan na celý festival pre 2 osoby + 2 karimatky a 2 deky a vlastnou recepciou blízko centra diania môžete mať za 49 eur. Užite si tú najlepšiu svetovú zábavu pod stanom.

Rockový záber 11.6. Dolný Kubín

Festival sa koná v kempingovom areály, takže možnosti na stanovanie sú vynikajúce. Kemping bol ocenený ako najlepší v roku 2014, takže sa môžete tešiť na kvalitné zázemie.

Cibula fest 22. – 23. 7. Holíč

Súčasťou festivalu je priestranný areál na stanovanie. Areál je oplotený, bude mať vlastnú recepciu a vstup bude povolený len tým, kto je v tábore ubytovaný.

 

Aby ste si vychutnali všetky festivaly v maximálnom pohodlí, ako skúsený festivalový účastníci vám odporúčame kúpu kvalitného stanu a príslušenstva. Adamsport.eu je overený predajca kvalitných stanov, tešiť sa tiež môžete na odborné poradenstvo.


Leave a Comment


Back to top